+90 850 225 72 64

Sosyal Medyada Biz}

En İyi Tek Para Dedektörleri Hangisi

En İyi Tek Para Dedektörleri Hangisi

Tek Para ve Sikke Arama Dedektörleri Hakkında Bilgilendirme ….

Altın sikke para aramak artık çok kolay aşağıdaki dedektörleri deneyin test edin.

Son zamanlar üretilen en iyi tek para ve sikke arama dedektörleri hakkında geniş bilgileri burada bulabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan tek para ve sikke arama dedektörü minelab modelleri olmuştur. Fakat gelişen ve büyüyen dedektör sektöründe yeni ve stabil çalışan bir çok model üretilmeye ve satılmaya başlamıştır. Bunların başında xp dedektör, makro dedektör, nokta dedektör, white’s ve garrett dedektör gelmekte, bunun gibi daha bir çok model ve marka dedektör saymak mümkündür.

Tek Para Dedektörü Nasıl Olmalıdır ?
Tek para arama dedektörleri toprakta stabil ve ayrım açısından kolay kullanımlı olmalıdır.

Sikke ve Tek Para Arama Dedektörü Ayrımıdır ?
Hayır Sikke ve Tek Para arama dedektörleri ayrı değildir. sikke ve tek para ufak metaller sınıfına girdiği için tek para dedektörü denilmektedir.

Sikke ve Tek Para Arama Dedektörleri Ayrımlımıdır ?
Dedektör ayrım konusunda her zaman doğru bilgiler verilmelidir. Ayrımlı dedektör diye tabir edilen sistemlerin hepsi tahmini ayrım yapmaktadır. Hiç bir dedektörde ne ayrım söz konusu olamaz. Olasılık üzerine ayrım yaparlar bunada tahmini ayrım denir. Tek para arama ve sikke arama dedektörleride bu şekilde çalışır.

En Gelişmiş Tek Para Arama Dedektörleri

1 – Minelab GPX -5000

gpx 5000 dedektör kampanyası

Minelab Dedektör Satın al.

Yıllardır Türkiye’de kullanıcı sayısını arttıran GPX – 5000 Dedektör kullanım açısında zor gibi görünsede tek para ve sikke aramalarında doğal altın, nugget, bit para, vs gibi ufak metalleri tespit etme konusunda çok başarılıdır. Ürün Detayları İçin Tıklayın 

2 – Xp Gmaxx 2 Tek Para ve Sikke Arama Dedektör

gmaxx21Fransız xp gmaxx 2 dedektör tek para ve sikke aramalarında kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve istenilen cihaz olma özelliğini halen sürdürmektedir. Metal ayrım özelliği ile derindeki hedefleri dahi net yakın ayrıt etmektedir.

Cihaz Çalışma Frekansı Olarak Rakiplerinden Çok İyi Konumada.

Cihazın Teknik Özelliklerini Buradan Takip Edebilirsiniz. Tıklayın

3 – Makro CF 77 Tek Para ve Sikke Dedektörü ( Yerli Üretim )

makro_son_altmenu_cf77_proBana göre en iyi yeri tek para arama dedektörü diyebilirsiniz. CF 77 CoinFinder Dedektör tek paralara ve sikke tarzı ufak metaller çok hassas algılama özelliği vardır. Türkiye’de iki farklı set olarak sunulmaktadır.

Pro Setinde 3 Farklı arama başlığı mevcuttur ve bizim en çok tavsiye ettiğimiz settir. Çünkü hem küçük metal aramalarında sikke tek para tarzı hemde toplu metal aramalarında gömü, hazine, gibi metalleri tespit etmektedir.

Standart Sette tek bobin var ve özellikler tek tekçiler için ideal olan settir.

Makro CF 77 CoinFinder Dedektörünün Extra Özellikleri ve Aksesuarları Hakkında Bilği Almak İçin Burayı Tıklayın

YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

CF77 Dedektör  üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.

CF77_pro

HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

cf772

ARAMA BAŞLIKLARI
CF77 her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI
CF77 metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.


DEMİR SESİ
CF77 demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

CF77 fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.

ARAMA MODLARI

CF77 GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

UZUN PİL ÖMRÜ

CF77 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

3.67 avg. rating (76% score) - 3 votes
06 Haziran 2015
28.219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN